Einxhel reagon pas lajmeve se është shtatzënë: Shumë njerëz do pendohen që janë marrë me njeriun e gabuar - Gazeta Express
string(104) "einxhel-reagon-pas-lajmeve-se-eshte-shtatzene-shume-njerez-do-pendohen-qe-jane-marre-me-njeriun-e-gabuar"

Einxhel reagon pas lajmeve se është shtatzënë: Shumë njerëz do pendohen që janë marrë me njeriun e gabuar

Rozë

Gazeta Express

08/08/2022 14:49

Moderatorja e njohur, pas daljes së Big Brother VIP, është përfolur shumë për jetën e saj private. Nga ky tv shoë, Einxhel doli çift me DJ-in e njohur kosovar, DJ Dagz.

Ditëve të fundit është raportuar se ajo me Dagzin po presin një fëmijë, gjë që është mohuar nga ajo.

Lexo Edhe:

Së fundmi faqja ‘Vipat e Bllokut’ ka publikuar një fotografi të tyre, ku thuhet se banorja e Big Brother është duke e fshehur barkun.

Edhe për këtë nuk mungoi një reagim nga Einxhel, ku tha se një ditë do të flasë e do shihni se jeni zënë me njërin e gabuar.

“Një ditë do flas dhe do vë shumë pika mbi ‘i’… *atë ditë shumë njerëz do të pendohen që janë ngatërruar me njeriun e gabuar”, ka shkruar Shkira në një postim në Twitter.