Einxhel dhe Dagz po bëhen prindër? Raportohet se moderatorja është shtatzënë - Gazeta Express
string(75) "einxhel-dhe-dagz-po-behen-prinder-raportohet-se-moderatorja-eshte-shtatzene"

Einxhel dhe Dagz po bëhen prindër? Raportohet se moderatorja është shtatzënë

Rozë

Gazeta Express

30/07/2022 10:09

Javëve të fundit u përfol shumë në media pritja e ëmbël e Einxhel Shkirës.

Moderatorja Einxhel dhe partneri i saj Dj Dagz do të bëhen prindër së shpejti për herë të parë, kjo pasi Einxhel është në javën e 16-të të shtatzënisë.

Lexo Edhe:

Kështu raporton Prive, duke u thirrur në burime pranë moderatores.

Ndryshe, ka kohë që përfolet se Einxhel është shtatzënë. Deri tash s’ka pasur asnjë konfirmim nga çifti.