Egla vazhdon debatet e “rënda” me Romeon - Gazeta Express
string(38) "egla-vazhdon-debatet-e-renda-me-romeon"

Egla vazhdon debatet e “rënda” me Romeon

TV/Film

Gazeta Express

07/03/2024 20:01

Prishja e provës javore ka sjellë një debat shumë të ashpër mes dy konkurrentëve të shtëpisë.

Bëhet fjalë për Eglën dhe Romeon të cilët kanë debatuar me tone të lartë pasditen e sotme në ambientet e shtëpisë më të ndjekur.

Lexo Edhe:

Dhe pse pak momente më herët Egla është ‘përplasur’ me Vesën, më pas ajo ka vijuar të debatojë dhe me Romeon të cilit i ka thënë:

‘Nuk është problemi yt Juli tani Romeo! Problemi yt tani jemi ne. Ke bërë një gjë skandaloze, ne nuk e varim dot prej këmbësh Julin.’