Egla përqesh Heidin: Mos më fol në vesh - Gazeta Express
string(38) "egla-perqesh-heidin-mos-me-fol-ne-vesh"

TV/Film

Gazeta Express

14/03/2024 20:08

Egla përqesh Heidin: Mos më fol në vesh

TV/Film

Gazeta Express

14/03/2024 20:08

Banorët e “Big Brother VIP” kanë komentuar debatin mes Rike Roçit dhe Egla Cenos, i cili degradoi në konfrontim fizik.

Çdo gjë erdhi si pasojë e provokimit që aktorja i bëri modeles duke i përmendur familjen që ka jashtë.

Lexo Edhe:

Teksa po bisedonin me njëra-tjetrën, Roza dhe Ilnisa Agolli u shprehën se fajtore për këtë veprim është Egla, duke shtuar cituar edhe gjëstin që ajo bëri kundrejt Erjola Doçit, duke i hedhur në tokë tortën që ajo kishte gatuar për ditëlindjen e babait që nuk jeton më.

Sipas Ilnisës Egla është një njeri i sëmurë, pasi nuk mund të egzistojë një person normal që bën një lojë të tillë.

Pjesë nga biseda:

Roza: Ajo është mashtruese kronike

Ilnisa: Ajo është manipuluese. Duhet të jetë e sëmurë se nuk ka lojë të tillë.

Roza: Ajo është nivel tjetër. Unë isha në oborr me Ledionën, Riken, Erjolën, Romeon dhe Julin, e hëngri tortën erdhi shikoj dhe doli nga dera e xhamit. U fut herën e dytë dhe sa shkeli në parketin drasë e gjuajti në tokë.

Ilnisa: Tallesh ti! Me këtë veprim?