Egla në debat të ashpër me Meritonin - Gazeta Express
string(36) "egla-ne-debat-te-ashper-me-meritonin"

TV/Film

Gazeta Express

25/03/2024 21:15

Egla në debat të ashpër me Meritonin

TV/Film

Gazeta Express

25/03/2024 21:15

Një debat i ashpër ka ndodhur gjatë ditës së sotme midis Eglës dhe Meritonit në “Big Brother VIP”.

Meritoni e ka quajtur Eglën ‘teta’, duke pretenduar se ky epitet do të prekte Eglën por në fakt, me ironi, banorja u shpreh se nuk e acaron fakti sesi Meritoni e thërret.

Lexo Edhe:

Ajo është afruar përballë Meritonit dhe e ka prekur në fytyrë, duke ‘e ledhatuar’ si një fëmijë të vogël, sakaq kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Meritonit i cili i ka thënë Eglës të mos e prek me dorë në fytyrë.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)