Egla me kritika të ashpra për Romeon: Po e merr në qafë, ja nxive jetën Heidit - Gazeta Express
string(76) "egla-me-kritika-te-ashpra-per-romeon-po-e-merr-ne-qafe-ja-nxive-jeten-heidit"

TV/Film

Gazeta Express

20/03/2024 20:20

Egla me kritika të ashpra për Romeon: Po e merr në qafë, ja nxive jetën Heidit

TV/Film

Gazeta Express

20/03/2024 20:20

Egla ka biseduar së fundmi me Romeon ku i ka shprehur mendimin e saj për lidhjen e aktorit me Heidi Bacin.

Ajo shprehet se ai po e “merr në qafë” Heidin duke i shkaktuar dëm emocional. Sipas aktores ai po sillet si princesh dhe është mire që ta ndaj mendjen ose të ndahet ose të vazhdojë me Heidin.

Lexo Edhe:

Egla: Ja thash edhe Heidit dje ja nxive fare asaj gocës po bën si princesh, princesha Romeo.

Duhet ti ndash gjërat o andej o këndej se po e merr në qafë po i bën shumë keq. Apo nuk e sheh?

Në qoftë se nuk bëhet ndaje prej vërteti jo sytë si zemra se ai veprim të jep shpresë.