Egla e rrëzon Françeskën nga shtrati: Ik se je me puçrra… - Gazeta Express
string(55) "egla-e-rrezon-francesken-nga-shtrati-ik-se-je-me-pucrra"

Egla e rrëzon Françeskën nga shtrati: Ik se je me puçrra…

TV/Film

Gazeta Express

12/03/2024 19:51

Debatet brenda shtëpisë së “BBV3” nuk kanë fund.

Dy prej konkurrenteve të formatit të cilat shpeshherë debatojnë me njëra-tjetrën janë dhe Egla me Françeskën të cilat kanë bërë po të njëjtën gjë dhe ditën e sotme.

Lexo Edhe:

Françeska është pozicionuar në fund të shtratit të Eglës, ku kjo e fundit ka qenë e shtrirë në të dhe i ka kërkuar Françeskës të largohej prej aty.

Teksa Françeska nuk ka pranuar të lëvizi, Egla e ka shtyrë dhe e ka rrëzuar banoren.

‘Çohu se do vritesh zemra. Ik se je dhe me puçra mos më prek çarçafët. Ik se je me shumë puçra. Puçra o puçra!’- është drejtuar Egla për Françeskën.