Egla Ceno dhe Luiz Ejlli jetojnë në të njëjtin pallat? Aktorja rrëfen takimin me fituesin e “BBV2” - Gazeta Express
string(95) "egla-ceno-dhe-luiz-ejlli-jetojne-ne-te-njejtin-pallat-aktorja-rrefen-takimin-me-fituesin-e-bbv2"

Rozë

Gazeta Express

17/06/2024 9:46

Egla Ceno dhe Luiz Ejlli jetojnë në të njëjtin pallat? Aktorja rrëfen takimin me fituesin e “BBV2”

Rozë

Gazeta Express

17/06/2024 9:46

Aktorja Egla Ceno u shpall fituesja e edicionit të tretë të “Big Brother VIP”.

Së fundmi gjatë një interviste për emisionin “Top Arena”, ajo u vu përballë disa pyetjeve pikante nga Erjola Doçi.

Lexo Edhe:

E teksa kohët e fundit në rrjet kanë qarkulluar lajme se Egla po jeton në një lagje me Luiz Ejllin, aktorja tha se para 3 ditësh është takuar rastësisht në këngëtarin shkodran në ashensor.

“Po e kisha dëgjuar edhe unë kur u shkëmbeva para 2-3 ditësh në ashensor me një biberon në gojë. Ai është bërë baba. Unë e mora vesh thjeshtë kur e pashë aty. E pashë në ashensor dhe i thashë ‘mirëserdhe në lagje’”– tha Egla.