Efi i propozon Kiarës që të bëjnë “kinse nuk flasin” - Gazeta Express
string(50) "efi-i-propozon-kiares-qe-te-bejne-kinse-nuk-flasin"

Efi i propozon Kiarës që të bëjnë “kinse nuk flasin”

TV/Film

Gazeta Express

07/04/2023 21:29

Efi dhe Kiara janë komentuar për shumë për debatet e forta që ato patën pas rikthimit në “BBVA”.

Ditën e djeshme ato u sqaruan dhe bënë paqe me njëra-tjetrën, teksa mes lotësh e përqafimesh pajtohen, shkruan lajmi.net.

Lexo Edhe:

Sot ato kanë nisur të “thurin” plane.

Efi ka dhënë një ide, që ato të shfaqen kinse nuk flasin.

Sipas saj kjo do ishte diçka ndryshe në lojën e tyre.

Klikoni KËTU për ta parë VIDEON