Efi është shtatzënë, sipas aktores Olta Gixhari - Gazeta Express
string(46) "efi-eshte-shtatzene-sipas-aktores-olta-gixhari"

Efi është shtatzënë, sipas aktores Olta Gixhari

TV/Film

Gazeta Express

05/01/2023 22:29

Olta vendosi t’u japë banorëve një lajm dhe pse gjithçka duket në kuadrin e shakasë. Aktorja u tha të tjerëve se Efi është shtatzënë, ndërsa shpjegoi pse mendon ashtu.

Olta: E more vesh që Efi është me barrë? Efi është shtatzënë.

Lexo Edhe:

Amos: Si qenka?

Olta: Nga jashtë kemi ardhur të gjithë. Nuk kemi rënë nga qielli. Efi është shtatzënë. Duhet të kujdesemi për atë

Amos: Ku e dëgjove këtë gjë?

Olta: Zemër, ka ngrënë turshi gjithë ditën, i vinte për të vjellë