Efekti Kader, banorja e re që ka trazuar ujërat në Big Brother VIP Kosova 2 - Gazeta Express
string(74) "efekti-kader-banorja-e-re-qe-ka-trazuar-ujerat-ne-big-brother-vip-kosova-2"

Efekti Kader, banorja e re që ka trazuar ujërat në Big Brother VIP Kosova 2

TV/Film

Gazeta Express

20/11/2023 22:43

Kaderi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova, e cila të premten u bë pjesë e shtëpisë.

Ajo ka qenë një banore që ka trazuar ujërat në Big Brother VIP Kosova 2, përcjell Klankosova.tv.

Lexo Edhe:

Që në hyrje të saj, ka pasur shumë reagime nga vajzat e shtëpisë dhe sonte në Prime është shfaqur klipi me reagimet e plota të tyre.