Edoni (Victoria) e pranon së është pjesë e LGBT – thotë se është B - Gazeta Express
string(62) "edoni-victoria-e-pranon-se-eshte-pjese-e-lgbt-thote-se-eshte-b"

TV/Film

Gazeta Express

23/12/2022 21:25

Edoni (Victoria) e pranon së është pjesë e LGBT – thotë se është B

TV/Film

Gazeta Express

23/12/2022 21:25

Ka filluar Big Brother Kosova VIP derisa njëri prej anëtarëve që është në shtëpi ka pranuar se i takon personit LGBT

Kjo erdhi pas një debati që e kishin pasur Edoni dhe MC Beka në shtëpinë e Big Brother.

Lexo Edhe:

Në një moment gjatë “prime” që po transmetohet në Klan Kosova, Edoni ka pranuar që i takon këtij komuniteti.

“Unë i takoj komunitetit LGBT konkretisht shkronjës B (biseksual)”, ka thënë Edoni. /GazetaExpress/