Edona shfaqet me stil në fustan të bardhë - Gazeta Express
string(41) "edona-shfaqet-me-stil-ne-fustan-te-bardhe"

Edona shfaqet me stil në fustan të bardhë

Yjet

Gazeta Express

21/09/2022 20:34

Këngëtarja Edona Llalloshi është paraqitur ekstravagante me një fustan të bardhë

Këngëtarja, e cila është martuar dhe ka edhe fëmijë, është dukur në formë të mirë dhe si një vajzë e re.

Lexo Edhe:

Teksa ajo ka pozuar në këtë fustan, ka shkruar “Në të bardhë”.

Kujtojmë së në këto foto ajo ka pozuar në një vend luksoz teksa në një foto shihet e shoqëruar nga vëllai i saj. /GazetaExpress/