Edona publikon këngën "Dada do ta shes" nga “Akustikë në karantinë” - Gazeta Express

Edona publikon këngën “Dada do ta shes” nga “Akustikë në karantinë”

Gazeta Express

09/07/2020 14:17

Edona Llalloshi ka publikuar edhe një këngë nga përmbledhja “Akustikë në karantinë”.

Këngëtarja e njohur ka realizuar një përmbledhje me disa këngë të njohura, të cilat do t’i sjell të riorkestruara.

Projekti tashmë është finalizuar edhe me video për secilën nga këngët, por këngëtarja ka vendosur t’i publikojë me radhë.

Edona Llalloshi – Dada do ta shes – (Akustike ne Karantine) 2020

“Dada do ta shes” është e treta me radhë e publikuar nga përmbledhja pas “Loti loti” dhe “Mërgim” që u publikuan ditë më parë./Gazeta Express/

Edona Llalloshi – Mergim – (Akustike ne Karantine) 2020