Edona Llalloshi mahnitëse në klipin e ri - Gazeta Express

Edona Llalloshi mahnitëse në klipin e ri

Gazeta Express

09/06/2020 17:47

Edona Llalloshi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Kënga, e cila mban titullin “Ditën e hane” ishte publikuar muaj më parë vetëm në versionin audio ndërsa sot erdhi e realizuar edhe me videoklip, të realizuar nga produksioni EMF Creative, shkruan Gazeta Express.

Xhirimet e këtij projekti janë realizuar në qytetin e Prizrenit ndërsa Edona vjen shumë elegante dhe e kuruar në cdo detaj si gjithmonë.

Edona Llalloshi – Diten e Hane (2020)