Edi tregon se si është jeta mes Kosovës dhe Zvicrës - Gazeta Express
string(51) "edi-tregon-se-si-eshte-jeta-mes-kosoves-dhe-zvicres"

Edi tregon se si është jeta mes Kosovës dhe Zvicrës

TV/Film

Gazeta Express

12/04/2024 23:09

Ish konkurrenti i Për’puthen dhe njeriu që merret më shumë me Bitcoin

Ai ka thënë që udhëtimet në Zvicër i bën për bizneset e tij që ka me të në Zvicër.

Lexo Edhe:

Edi, emri i vërtetë i të cilit është Eduard, ka treguar se udhëton për Zvicër edhe për t’i ndihmuar babanë e tij në biznese.

Ai po ashtu ka folur edhe për vëllain e tij të vogël, i cili ende është shumë i vogël. /GazetaExpress/

Për më shumë dëgjojeni intervistën e tij në Canape