“Edhe sa”, kënga e “nxehtë e Kidës e lansuar pas mesnatës - Gazeta Express

“Edhe sa”, kënga e “nxehtë e Kidës e lansuar pas mesnatës

Gazeta Express

02/09/2020 1:34

“Edhe sa” quhet kënga më e re e Kidës të cilët ajo e ka lansuar pas orës 24

Këngëtarja kosovare e kishte paralajmëruar këtë këngë shumë kohë më para derisa sot e ka lansuar atë.

“Edhe sa” është një këngë e punuar nga Mixey dhe Apoolo derisa tekstin e këngës e ka shkruar Mozzik.

Interesante është se në këtë klip merr pjesë edhe aktorja Arta Elezaj por edhe një seri femrash tjera seksi në të.

Edhe Kida është përkujdesur që të jetë sa më seksi. /GazetaExpress/