Edhe pse janë familjare, Edita Sopjani tregon pse nuk flet me Adelina Berishën - Gazeta Express

TV/Film

Gazeta Express

18/06/2021 20:43

Edhe pse janë familjare, Edita Sopjani tregon pse nuk flet me Adelina Berishën

TV/Film

Gazeta Express

18/06/2021 20:43

Këngëtarja Edita Sopjani ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë

Ajo ka folur shumë për jetën e saj private, për planet e martesës dhe si është lidhur ajo më të dashurin e saj.

Lexo Edhe:

Por, kur është pyetur për çikën e dajës së saj, Adelina Berishën, Edita ka treguar se a flet apo jo me Adelina Berishën. /GazetaExpress/