Edhe një yll tjetër i Love Island provokon nga izolimi - Gazeta Express

Edhe një yll tjetër i Love Island provokon nga izolimi

Rozë

Gazeta Express

20/05/2020 20:23

Ylli i Love Island, Ellie Brown ka treguar trupin e saj të tonifikuar në një video të bërë para pasqyrës

Ajo mund të mos jetë në vendet tripike duke shijuar pushimet e plazhin por kjo nuk e ndalon Ellie Brown për të treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në bikine.

22 vjeçarja ka postuar disa fotografi nga vetizolimi e ku shihet e veshur në bikine duke treguar trupin e saj.

Ellie ka treguar trupin e saj të tonifikuar dhe gjoksin e saj bombastik. /GazetaExpress/