Edhe një yll i Love Island shfaqet e zhveshur - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

02/07/2021 19:45

Edhe një yll i Love Island shfaqet e zhveshur

Yjet

Gazeta Express

02/07/2021 19:45

Georgia Harrison ka pozuar e zhveshur në një paraqitje të saj tepër të nxehtë si një hakmarrje para paraqitjes në gjykatë nga ishi i saj Stepen Bear ku e akuzoi për pornografi

Ish i dashuri i saj është paraqitur sot në gjykatë pasi që është akuzuar se ka shpalosur gjeja private seksuale.

Lexo Edhe:

Georgia Harrison (26) ka bërë një paraqitje të nxehtë duke u zhveshur e tëra dhe duke treguar gjoksin nga suita e saj në Las Vegas.

“Mos përgjigja është një përgjigje dhe është një përgjigje e fortë – mbajeni në mend këtë”, ka shkruar ajo këtë të premte. /GazetaExpress/