“Edhe një prime i mbetur”, Lori dhe Sara Hoxha pozojnë me Ledionin në studion e Big Brother VIP Albania - Gazeta Express
string(100) "edhe-nje-prime-i-mbetur-lori-dhe-sara-hoxha-pozojne-me-ledionin-ne-studion-e-big-brother-vip-albania"

Rozë

Gazeta Express

18/05/2024 21:16

“Edhe një prime i mbetur”, Lori dhe Sara Hoxha pozojnë me Ledionin në studion e Big Brother VIP Albania

Rozë

Gazeta Express

18/05/2024 21:16

Në një ngrohtë familjare në rrjetet sociale, producentja e “Big Brother VIP Albania”, Lori Hoxha, ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një fotografi ku shfaqet bashkë me motrën e saj, Sara Hoxhën, dhe burrin e Sarës, prezantuesin e njohur Ledion Liço.

 

Lexo Edhe:

Kjo fotografi e përbashkët ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve duke qenë se u publikua të njëjtën natë me gjysmëfinalen e shumëpritur të “Big Brother VIP Albania”, një nga eventet më të mëdha të sezonit televiziv. .

Lori e ka shoqëruar fotografinë me një mbishkrim intrigues, “Dhe një prime i fundit”.

Kjo mund të lërë hapësirë për interpretim, duke hedhur sugjerime për surpriza ose zhvillime të ardhshme që mund të kenë të bëjnë me dinamikat e programit apo projekte të tjera në të cilat familja Hoxha dhe Ledion Luço do të jenë të përfshirë.

Natyra familjare e fotografisë dhe ndarja e momenteve jashtë ekranit gjithashtu tregon një anë më personale dhe të ngushtë të të tre personazheve të njohur, duke pikturuar një imazh të harmonisë dhe bashkëpunimit që ekziston mes tyre.

Fansat dhe ndjekësit kanë pritur me kërshëri këtë ndarje dhe janë të ngazëllyer të shohin më shumë nga trioja Hoxha-Liço në të ardhmen.