Edhe një fitore për Bad News Eagles - Gazeta Express
string(35) "edhe-nje-fitore-per-bad-news-eagles"

Sporte tjera

Gazeta Express

21/09/2022 14:02

Edhe një fitore për Bad News Eagles

Sporte tjera

Gazeta Express

21/09/2022 14:02

Bad News Eagles nuk e kanë ndërmend të ndalen.

“Shqiponjat” nga Kosova e kanë mposhtur sot ekipin Endpoint me rezultat të përgjithshëm 2-1 në kuadër të turneut Elisa Invitational Fall CS:GO, shkruan “Gazeta Express”.

Lexo Edhe:

Bad News Eagles në fakt bënë përmbysje në këtë lojë pasi e humbën mapin e parë, për t’u rikthyer më pas furishëm dhe për ta fituar lojën.

Ekipi kosovar po i radhit sukseset një pas një dhe këtë vit ishte një sensacion i vërtetë. /Gazeta Express/