Edhe Man City e do Kai Havertzin - Gazeta Express

Instant

Gazeta Express

22/05/2020 19:00

Edhe Man City e do Kai Havertzin

Instant

Gazeta Express

22/05/2020 19:00

Pas Chelseas dhe Liverpoolit, edhe Manchester City e do Kai Havertzin.

Pep Guardiola do të bëjë çmos që ta ketë në skuadër talentin 20 vjeçar, sipas the sun.

Talenti i Leverkusen ka kohë që monitorohet nga shumë klube, derisa edhe vet dëshiron të ndërrojë ambient dhe ligë gjithashtu.

Përveç tyre, raportohet se për gjermanin interesohet edhe Manchester United, që ka kohë që po e ndjekin në Bundesliga. /Gazeta Express/