Edhe Luana ka një urim për Getuar Selimin – e quan binjak - Gazeta Express

Edhe Luana ka një urim për Getuar Selimin – e quan binjak

Rozë

Gazeta Express

03/07/2020 23:52

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ka një urim për kunatin e saj, reperin kosovar Getoar Selimi

Getoari mbrëmë festoi ditëlindjen e tij dhe ai mori shumë urime nga shumë artistë të skenës në Shqipëri dhe Kosovë.

E para, padyshim, në urimin e tij ishte gruaja e tij Marina Vjollca por një urim për Getoarin e ka dhënë edhe Luana Vjollca e cila Getit ditëlindjen ia ka uruar në InstaStory.

“Gëzuar ditëlindjen, binjaku i imë”, ka shkruar Luana. /GazetaExpress/