Edhe këtë e humb Ibrahimovic, vështirë se i ka ndodhur ndonjëherë në karrierë - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

24/01/2020 22:12

Edhe këtë e humb Ibrahimovic, vështirë se i ka ndodhur ndonjëherë në karrierë

Sport

Gazeta Express

24/01/2020 22:12

Milan dhe Brescia janë duke barazuar 0-0 kur po zhvillohet minuta e 68 e takimit.

Dy skuadrat janë duke pasur rastet e veta, por portat vazhdojnë të jenë të paprekura.

Derisa Brescia goditi shtyllën, Milani kishte mundësi të artë në fund të pjesës së parë me anë të Zlatan Ibrahimovic, por si e dërgoi topi jashtë, këtë s’e kupton as vet Ibra me veprimin që bën pas huqjes së madhe, raporton Gazeta Express.