Edhe Jan Palokaj rinovon kontratën me Prishtinën - Gazeta Express
string(48) "edhe-jan-palokaj-rinovon-kontraten-me-prishtinen"

Sport

Gazeta Express

01/08/2022 16:46

Edhe Jan Palokaj rinovon kontratën me Prishtinën

Sport

Gazeta Express

01/08/2022 16:46

Jan Palokaj është basketbollisti i radhës që ka rinovuar kontratën me Sigal Prishtinën.

Klubi kryeqytetas ka njoftuar këtë të hënë se 21-vjeçari do të jetë pjesë e tyre edhe për sezonin e ardhshëm, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Palokaj u transferua vitin e kaluar te Prishtina nga klubi kroat, Zara.

Ai luajti me mestarë prej 10 pikëve, 4 asistimeve e 4 kërcimeve për ndeshje në Superligën e Kosovës dhe Ligën Ballkanike.

Kujtojmë se me Prishtinën deri më tani kanë rinovuar edhe Muhamedali Janjeva, Jetmir Zeqiri dhe Lejson Zeqiri.

/Gazeta Express/