Edhe dy banorë të rinj në shtëpinë e Big Brother Albania VIP - Gazeta Express

TV/Film

Gazeta Express

20/11/2021 0:07

Edhe dy banorë të rinj në shtëpinë e Big Brother Albania VIP

TV/Film

Gazeta Express

20/11/2021 0:07

Shtëpia e Big Brother Albania do të këtë edhe dy banorë të rinj

Në këtë shtëpi sonte është rikthyer për herë të dytë Meridiani,

Lexo Edhe:

Ai ka qenë edhe më parë banorë i kësaj shtëpie, por tani hynë si një VIP dhe jo si një djalosh i thjeshtë si më parë.

Në anën tjetër, banorja tjetër që do i shtohet shtëpisë së Big Brother është njëra prej yjeve të emisionit Për’puthen, Antonela. /GazetaExpress/

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.