Edhe Dagz eliminohet nga Big Brother - Gazeta Express
string(36) "edhe-dagz-eliminohet-nga-big-brother"

Edhe Dagz eliminohet nga Big Brother

TV/Film

Gazeta Express

19/01/2022 0:23

I eliminuari i dytë në Big Brother VIP është DJ Dagz .

Sonte për herë të parë, ‘Vëllai i madh’ bëri dy eliminime brenda një ditë, një gjë që e kishte paralajmëruar qysh dje.

Lexo Edhe:

Të njëjtit do të zgjidhnin njëri-tjetrin për nominim në një zinxhir të nisur nga Beatrix Ramosaj, ndërsa të fundit ngelën DJ Dagz dhe Einxhel.

Për çiftin u hap menjëherë televotimi dhe se njëri prej tyre do të tërhiqet nga gara për çmimin prej 100 mijë eurosh.

Mes Einxhel dhe Dagz, DJ nga Kosova ka qenë ai që ka lënë shtëpinë e Big Brother VIP teksa moderatorja vazhdon të qëndroj akoma brenda.

Big Brother do të zgjas deri më 18 shkurt.