Edhe Cristiano Ronaldo mbetet pa frizer në karantinë, ja kush ia pret flokët - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

04/04/2020 15:27

Edhe Cristiano Ronaldo mbetet pa frizer në karantinë, ja kush ia pret flokët

Rozë

Gazeta Express

04/04/2020 15:27

 Cristiano Ronaldo bashkë me partnerene saj, Georgina Rodriguez dhe fëmijët, po qëndrojnë të mbyllur në shtëpi.

Ashtu sikurse shumë meshkuj të tjerë gjatë kësaj periudhe, edhe Ronaldo u detyrua t’i shkurtojë flokët në shtëpi.

Madje, ‘floktarja’ e tij personale u bë Georgina, e cila mori makinën në duar dhe në oborrin e shtëpisë ia preu flokët partnerit.

“Qëndroni në shtëpi dhe mbajeni stilin. Qëndroni në shtëpi, qëndorni të sigurtë”, ishte mbishkrimi që Ronaldo ia ka lënë videos, në të cilën nuk munguan komentet nga ana e ndjekësve.