Edhe Arjola di të shfaqet provokative, kësaj here e bën me foto nga banjo - Gazeta Express
string(72) "edhe-arjola-di-te-shfaqet-provokative-kesaj-here-e-ben-me-foto-nga-banjo"

Edhe Arjola di të shfaqet provokative, kësaj here e bën me foto nga banjo

Yjet

Gazeta Express

21/06/2022 1:59

Aktorja dhe tani ylli televiziv, Arjola Demiri, është shfaqur me ca foto tepër provokative

Arjola kësaj radhe ka zgjedhur që të paraqes asetet e saj me disa fotografi nga banjo e saj.

Lexo Edhe:

Teksa lart ajo ka të vendosur vetëm jelek të bardh në formë luleje, poshtë ajo ka të veshur një fustan veror portokalli.

Bukuroshja duket se ka filluar pushimet e saj por që nuk ka treguar se ku ka shkuar. /GazetaExpress/