Edhe Albulena Gërvalla e kërkon të bronztën përmes repesazhit në Kampionatin Botëror të Karatesë në Dubai - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

17/11/2021 22:27

Edhe Albulena Gërvalla e kërkon të bronztën përmes repesazhit në Kampionatin Botëror të Karatesë në Dubai

Sport

Gazeta Express

17/11/2021 22:27

Albulena Gërvalla do të vazhdojnë rrugën drejt medaljes së bronztë përmes repesazhit në Kampionatin Botëror të Karatesë, që po mbahet në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Lajmi është konfirmuar në faqen zyrtare të Komitetit Olimpik të Kosovës.

Lexo Edhe:

Në këtë postim KOK-u shkruan:

Pas Fortesa Oranës (+68 kg) e Elhami Shabanit (-84 kg), edhe Ylli Cenaj (-67 kg) dhe Albulena Gërvalla (-55 kg) do të vazhdojnë rrugën drejt medaljes së bronztë përmes repesazhit në Kampionatin Botëror të Karatesë, që po mbahet në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe”. Gazeta Express.