Edhe aktorja spanjolle që cmendi kosovarët, e prekur nga koronavirusi - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

02/04/2020 9:52

Edhe aktorja spanjolle që cmendi kosovarët, e prekur nga koronavirusi

Rozë

Gazeta Express

02/04/2020 9:52

Ajo quhet Danna Garcia.

Por, aktorja kolumbiane, e njohur në Kosovë për rolin e Normës te seriali ‘Pasione të fshehta’, së fundmi është përballur me një sëmundje, shkruan Syri Kosova.

Mediat latine kanë raportuar se aktorja u prek nga Covid19 pasi doli pozitive.

Mirëpo, gjendja e saj është e mirë, pasi, ajo tashmë ka dal nga spitali.

Përmes  rrjeteve sociale, Danna ka falënderuar ndjekësit për gjithë dashurinë që ia kanë dhënë në këto ditë të vështira dhe ua ka sygjeruar atyre disa pika rreth kujdesit dhe identifikimit për Coronavirusin.