Edhe Afrona tregon trupin në bikine, një bukuroshe e kolme - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

25/08/2021 22:38

Edhe Afrona tregon trupin në bikine, një bukuroshe e kolme

Yjet

Gazeta Express

25/08/2021 22:38

Modelja Afrona Dika ka treguar linjat e saj në bikine sonte

Gruaja e Bleros, e cila bën një jetë në mes të Kosovës dhe Zvicrës është shfaqur sot në bikine.

Lexo Edhe:

Ajo ka treguar linjat e saj ku duket se është në formë derisa ka kaluar në modelet që në botën moderne njihen si modele të kolme.

“Instagrami vs Realiteti”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë. /GazetaExpress/