Edhe Adelina Ismaili ka diçka për të thënë për Pavarësinë e Kosovës - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

17/02/2021 23:11

Edhe Adelina Ismaili ka diçka për të thënë për Pavarësinë e Kosovës

Yjet

Gazeta Express

17/02/2021 23:11

Urimeve për Pavarësinë e Kosovës i është bashkuar edhe diva Adelina Ismaili

Këngëtarja kosovare, e cila është shndërruar në prezantuese kohëve të fundit, ka bërë një urim të orëve të fundit për përvjetorin e 13-të të Pavarësisë së Kosovës.

“Urime Pavarësia, Kosovë”, ka shkruar shkurt Adelina.

Kujtojmë se Adelina pas kthimit të saj në Kosovë ka qenë më e angazhuar në fushën e filmit dhe në televizion se sa me karrierën e saj muzikore. /GazetaExpress/