Eda dhuron të qeshura në studio, këndon e reciton bashkë me Elonin dhe Dean për Festën e Flamurit - Gazeta Express
string(96) "eda-dhuron-te-qeshura-ne-studio-kendon-e-reciton-bashke-me-elonin-dhe-dean-per-festen-e-flamurit"

Lajme

Gazeta Express

28/11/2023 20:59

Eda dhuron të qeshura në studio, këndon e reciton bashkë me Elonin dhe Dean për Festën e Flamurit

Lajme

Gazeta Express

28/11/2023 20:59

Studion e emisionit të pasdites në T7, “Canapé”, për Festen e Flamurit e kanë zbukuruar edhe më shumë Eda, Elioni dhe Dea.

Ata kanë kënduar e recituar poezi të ndryshme që lidhen me 28 Nëntorin.

Lexo Edhe:

Se çfarë atmosfere kanë sjellë në studio e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme.