E vetizoluar, por shoqja Kylie nxeh rrjetin me të brendshme - Gazeta Express

E vetizoluar, por shoqja Kylie nxeh rrjetin me të brendshme

Rozë

Gazeta Express

20/03/2020 19:07

Shoqja e Kylie Jenner, Anastasia “Stassie Baby” Karanikolaou ka pozuar në të brendshme derisa ka tërhequr vërejtjen e mediave derisa ka thënë se të gjithë duhet të vetizolohen kundër koronavirusit.

Kylie Jenner këshilloi 166 milionë ndjekësit e saj që të rrinë në shtëpi – një gjë që edhe ajo po e bën gjatë krejt javës – edhe pse në SHBA një gjë e tillë u kërkua vetëm të enjten.

Kurse tani, shoqja më e mirë e saj, Anastasia “Stassie Baby” Karanikolaou po ashtu i ka zgjedhur rrjetet sociale për t’i vetëdijesuar të rinjtë që të rrinë brenda dhe ta bëjnë punën e tyre në parandalimin e përhapjes se koronavirusit.

Për këtë, modelja bionde është zhveshur në të brendshme dhe ka tërhequr vëmendjen e fansave të saj. /GazetaExpress/