E veshur në rozë, Nora Istrefi paralajmëron diçka të re - Gazeta Express
string(54) "e-veshur-ne-roze-nora-istrefi-paralajmeron-dicka-te-re"

E veshur në rozë, Nora Istrefi paralajmëron diçka të re

Yjet

Gazeta Express

01/09/2022 20:26

Nora Istrefi e ka “nxehur” Instagramin me disa foto të reja

Këngëtarja kosovare është shfaqur me një fustan ngjyrë rozë teksa ka bërë poza para aparatit.

Lexo Edhe:

“Së shpejti! 🤫 🎥🎼 Ciao!”, ka shkruar Nora, duke aluduar se ajo është në xhirime të një këngë te re për muajt e vjeshtës.

Kënga e fundit e Norës është bashkëpunimi i saj me Bardhin dhe Shkurte Gashin, një këngë kjo që ka marrë më shumë së 10 milionë shikime në youtube. /GazetaExpress/