E veshur me një fustan glamour, Emina Çunmulaj mahnit të gjithë me pamjen e saj në “Miss USA 2023”! - Gazeta Express
string(95) "e-veshur-me-nje-fustan-glamour-emina-cunmulaj-mahnit-te-gjithe-me-pamjen-e-saj-ne-miss-usa-2023"

E veshur me një fustan glamour, Emina Çunmulaj mahnit të gjithë me pamjen e saj në “Miss USA 2023”!

Shqiperi

Gazeta Express

30/09/2023 15:47

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj, ka qenë anëtare e jurisë në kompeticionin e bukurisë në Amerikë “Miss USA 2023”, që u mbajt në në Grand Sierra Resort në Reno, Nevada.

Por e gjithë vëmendja ka qenë te paraqitja e saj.

Lexo Edhe:

Në një postim në Instagram, para se të niste konkursi modelja shprehet e emocionuar dhe se do e kishte shumë të vështirë për të vendosur se cila do ishe fituesja e kurorës për shkak se të gjitha konkurrentet ishin të bukura.

View this post on Instagram

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)