E turpshme dhe e dhimbshme, banorët mblidhen të gjithë dhe e përqeshin Luizin - Gazeta Express
string(76) "e-turpshme-dhe-e-dhimbshme-banoret-mblidhen-te-gjithe-dhe-e-perqeshin-luizin"

Rozë

Gazeta Express

16/01/2023 8:47

E turpshme dhe e dhimbshme, banorët mblidhen të gjithë dhe e përqeshin Luizin

Rozë

Gazeta Express

16/01/2023 8:47

Teksa në “Big Brother” po bëhet thirrje thuajse çdo puntatë që të ndalohen fyerjet, ofendimet, banorët duket se nuk ndalen. Për më tepër sot kanë lënë një skenë që ka shokuar publikun, të gjithë bashkë i janë kundërvënë Luizit duke e tallur dhe perqeshur.

Në videot e publikuara nga fanpage-t e Luizit shihet se banorët tallin Luizin dhe qeshin me të madhe.Ronaldo: Je luan Luiz, je luan, më fal të preka? Ti je luan. Meriton të fitosh.Tea: Fiks si ai Luani i kopshtit zoologjik i Fierit. Nuk po e ofendoj, po e përshkruaj.

Lexo Edhe:

Dea: E di sa mirë ke bërë që gënjeve Ronaldo: As aktorët s’do e bënin dot këtë që bëre ti apo jo Olta? Olta: Joo, u përpoqëm po s’ja dolëm dot Ronaldo: Aktorët vuajnë për të nxjerrë lot, por ai i nxorri.

Olta: I nxorri lehtë fare, pa punuar Ronaldo: Ti je më i miriEfi: Jo është më i keqi se ai që është më i keq duhet të rrijë këtu o budalla. Ngatërrove skenarin. ndersa kjo video eshte shperndare ne mase te madhe ne rrjet.