E tmerrshme: Mësohet arsyeja e vrasjes së 11 personave në Cetinë - Gazeta Express
string(63) "e-tmerrshme-mesohet-arsyeja-e-vrasjes-se-11-personave-ne-cetine"

E tmerrshme: Mësohet arsyeja e vrasjes së 11 personave në Cetinë

Lajme

Gazeta Express

12/08/2022 19:23

Sot Mali i Zi dhe i gjithë rajoni është tronditur nga një vrasje në Cetinë.

Informatat e para tregojnë se një 34-vjeçar ka hapur zjarr dhe ka vrarë disa persona, ndërsa i plagosur ka mbetur një polic, para se këta të fundit ta eliminojnë dorasin.

Lexo Edhe:

Tragjedia raportohet se filloi nga një konflikt në familje, ndërsa vrasësi, i identifikuar si 34-vjeçar doli në rrugë dhe qëlloi këdo që i doli përpara, duke mos kursyer as fëmijët.