E tepron Kendall, fotoshop që të duket si Barbie - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

16/02/2021 20:10

E tepron Kendall, fotoshop që të duket si Barbie

Yjet

Gazeta Express

16/02/2021 20:10

A ka bërë fotoshop Kendall Jenner vetëm që të duket si Barbie? Fansat e kanë bërë atë “horë” derisa kanë bërë disa krahasime të saj me Barbie pas fotosesionit të saj për Skims

Një ndjekës në rrjete sociale ka shkruar se Kandal ka ndryshuar “këmbët dhe duart” duke bërë kështu fotoshop të imazheve të saj.

Ata po ashtu kanë thënë se gjatë reklamimit të linjë së bikinëve “ajo duket komplet ndryshe, si një lodër”.

Pavarësisht kësaj, ata theksojnë se edhe pse “duket bukur” paraqitja e saj nuk është reale.

Kendall javën e kaluar i ka thënë fansave të saj se ajo ka edhe “ditë të këqija” derisa dukja e saj mund “t’i zgjidh” të gjitha problemet që ata kanë në jetën e tyre. /GazetaExpress/