E tepron Enca, shfaqet tërësisht e zhveshur në një foto - Gazeta Express
string(54) "e-tepron-enca-shfaqet-teresisht-e-zhveshur-ne-nje-foto"

Yjet

Gazeta Express

31/10/2022 20:44

E tepron Enca, shfaqet tërësisht e zhveshur në një foto

Yjet

Gazeta Express

31/10/2022 20:44

Këngëtares Enca Haxhiu nuk i mungojnë fotot provokative

Enca e ka ndezur Instagramin e saj me një foto tepër provokative.

Lexo Edhe:

Këngëtarja shqiptare i ka hequr jelekët dhe është hyrë në deti, teksa duket se ka alergji nga veshja e saj dhe për këtë ka thënë që ky është kostumi i saj.

“Në kostumin tim të ditëlindjes, ende po e festoj ditëlindjen gjatë këtij muaji”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotoje.

Ditë më parë ajo kishte realizuar një set fotosh nga shtrati i dhomës së saj të gjumit.  /GazetaExpress/