E sulmojnë dhe ikin nga vendi i ngjarjes, viktima përfundon në QKUK - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

19/02/2020 14:19

E sulmojnë dhe ikin nga vendi i ngjarjes, viktima përfundon në QKUK

Lajme

Gazeta Express

19/02/2020 14:19

Një person është duke u trajtuar në Qendrën Klinike Universitare, për shkak se është sulmuar nga tre të dyshuar

Rasti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të 17 shkurtit në Prishtinë, bën të ditur policia.

Viktima është duke u trajtuar në QKUK pasi dyshohet se është sulmuar nga tre persona të dyshuar të cilët pas sulmit janë larguar nga vendi i ngjarjes.

Policia ka bërë të ditur se në vendin e ngjarjes është gjetur dhe sekuestruar një gëzhojë e pistoletës.

Deri më tani nuk ka persona të arrestuar./GazetaExpress/