E shtrenjtë dhe luksoze, garderoba e Morena Tarakut është tjetër nivel - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

31/08/2020 11:33

E shtrenjtë dhe luksoze, garderoba e Morena Tarakut është tjetër nivel

Rozë

Gazeta Express

31/08/2020 11:33

Këngëtarja Morena Taraku vjen vazhdimisht në qendër të vëmendjes së mediave për jetën e saj luksoze, rrobat e firmave të ndryshme, makinat më të shtrenjta dhe shtëpinë marramendëse.

Këngëtarja është e rrethuar nga luksi dhe këtë nuk ngurron ta tregojë edhe në rrjete sociale.

Ajo bën vazhdimisht pjesë të përditshmërisë së saj edhe ndjekësit në Instagram, të cilëve u tregon momente të ndryshme nga dita e saj.

Sot, këngëtarja mori vëmendjen e të gjithëve me postimin e fundit, ku ka treguar garderobën e saj luksoze.

Në fakt, garderoba e Morenës s’mund të hapet pa shenjën e gishtit, ndaj atë s’mund ta hapë askush veç këngëtares.

Ajo ka filmuar veshjet, çantat e këpucët e shumta, ndërsa video duket sikur është filmuar brenda ndonjë butiku gjigant!

Po ju lëmë të kënaqni sytë me këtë video.