E rëndë, vdes gjimnazistja nga Obiliqi - Gazeta Express
string(37) "e-rende-vdes-gjimnazistja-nga-obiliqi"

E rëndë, vdes gjimnazistja nga Obiliqi

Lajme

Gazeta Express

08/08/2022 8:06

Gjimnazi “17 Shkurti” në Obiliq, njofton për vdekjen e nxënëses Magbule Gashi.

Në njoftimin mortor shkruhet se “Magbulja, ishte nxënëse shumë e dashur, me qasje shumë konstruktive dhe të matur me të gjithë mësimdhënësit dhe shoqërinë”.

Lexo Edhe:

“Andaj, ndarja e saj nga kjo jetë, ka lënë në mërzi, jo vetëm pjesëtarët e familjes, por edhe të gjithë mësimdhënësit dhe shoqërinë e saj. Do të na mungojë përherë fytyra e saj e buzëqeshur, fryma pozitive dhe përkushtimi me plot dashuri për jetën”, thuhet në njoftim.

Njoftimi i plotë: