E rëndë në Sarandë, gruaja gjendet e pajetë në hotel - Gazeta Express

E rëndë në Sarandë, gruaja gjendet e pajetë në hotel

Gazeta Express

11/07/2020 8:53

Një grua 69 vjeçare është gjetur e pajetë mëngjesin e sotëm në një hotel në Sarandë.

Paraprakisht bëhet me dije se 69 vjeçarja është gjetur në dhomën e hotelit nga vajza e saj. Shkaqet e vdekjes nuk bëhen ende me dije.

Grupi i hetimit ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e rrethenave që kanë çuar në vdekjen e shtetases me inicialet L.P.