E rëndë në Lushnje, plagoset me thikë 27-vjeçari - Gazeta Express
string(47) "e-rende-ne-lushnje-plagoset-me-thike-27-vjecari"

Shqiperi

Gazeta Express

09/06/2023 11:50

E rëndë në Lushnje, plagoset me thikë 27-vjeçari

Shqiperi

Gazeta Express

09/06/2023 11:50

Një 27-vjeçar është arrestuar dhe dy të tjerë janë vënë nën hetim nga policia e Lushjnës, pasi akuozhen për plagosje të lehtë dhe dhunë fizike .

27-vjeçar me iniciale M.C për motive të dobëta, ka dëmtuar me thikë të vogël (biçak), shtetasin A. S., 27 vjeç, i cili pasi mori mjekim në spital, u largua në banesë. Një 15-vjeçar po hetohte në gjendje të litrë, pasi pasi dyshohet se ka goditur me grushte, një bashkëmoshatar të tij.

Lexo Edhe:

Gjithahstu një 22-vjeçare po procedohet, pasi dyshohet se ka goditur me sende të forta, një shtetas.

Njoftimi Policisë

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Lushnjë arrestuan në flagrancë shtetasin M. C., 27 vjeç, banues në Lushnjë, pasi dyshohet se për motive të dobëta, ka dëmtuar lehtë me mjet prerës (biçak), shtetasin A. S., 27 vjeç, i cili pasi mori mjekim në spital, u largua në banesë.

Po nga këta specialistë u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për një shtetas të mitur 15 vjeç, pasi dyshohet se ka goditur me grushte, një bashkëmoshatar të tij.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasen G. B., 22 vjeçe, banuese në Fier, pasi dyshohet se ka goditur me sende të forta, një shtetas.

/Gazeta Express