E rëndë në Baldushk, 60-vjeçari vetëvaret në pemë - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

11/06/2021 20:29

E rëndë në Baldushk, 60-vjeçari vetëvaret në pemë

Shqiperi

Gazeta Express

11/06/2021 20:29

Një 60-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në një pemë. Ngjarja ndodhi rreth orës 18:50, në fshatin Mustafakoç, në Baldushk.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet Sh. U.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

Sipas burimeve 60 vjeçari është Sherbet Uku.