E rëndë, 71-vjeçari italian gjendet pa jetë në dhomën e hotelit në Kamzë, dyshimet e para - Gazeta Express
string(87) "e-rende-71-vjecari-italian-gjendet-pa-jete-ne-dhomen-e-hotelit-ne-kamze-dyshimet-e-para"

Shqiperi

Gazeta Express

08/12/2021 8:31

E rëndë, 71-vjeçari italian gjendet pa jetë në dhomën e hotelit në Kamzë, dyshimet e para

Shqiperi

Gazeta Express

08/12/2021 8:31

Një 71-vjeçar italian është gjetur pa shenja jete në dhomë mëngjesin e sotëm në një hotel në Kamzë.

Viktima është me inicialet A. S. Konstatimi është bërë nga shërbimi i hotelit.

Lexo Edhe:

Policia thekson se nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Paraprakisht dyshohet se italiani ka ndërruar jetë si pasojë e një arresti kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.