E përlotur dhe e emocionuar Beniada flet për herë të parë për ndarjen nga Blerti: Meriton më të mirën - Gazeta Express
string(100) "e-perlotur-dhe-e-emocionuar-beniada-flet-per-here-te-pare-per-ndarjen-nga-blerti-meriton-me-te-miren"

E përlotur dhe e emocionuar Beniada flet për herë të parë për ndarjen nga Blerti: Meriton më të mirën

Rozë

Gazeta Express

19/09/2023 11:03

Beniada Nishani ka folur për herë të parë për ndarjen e saj.

Modelja e njohur pas daljes nga BBV u përfol për një lidhje dashurie me Blerti Hajdari, e cila nuk u konfirmua zyrtarisht nga asnjëra palë asnjëherë.

Lexo Edhe:

Beniada fliste për lidhjen pa e zbuluar identitetin e partnerit, të cilin mediat dhe publiku e dinin tashmë.

Lidhja e tyre përfundoi disa muaj më parë, ndërsa Beniada foli më në fund për të.

“Ka rëndësi çfarë ne jetojmë. Edhe nëse një lidhje mbaron ka rëndsi ta kemi shijuar. Si ka shkuar, ka shkuar, s’ka rëndësi. Ne duhet të marrim vetëm kujtimet e bukura. I uroj më të mirën vetes dhe atij personi sepse meriton më të mirën. Kur je pozitive të shkojnë gjërat mbarë. Edhe nëse kam kaluar një verë me ulje-ngritje, jam e lumtur. Tani jam single dhe mendoj se do vijë një dashuri shumë e bukur.”-tha ajo. /afterparty/